Niloya ve Arkadaşları Şanlıurfa’da
Pamukkale Turizm
Haber
22 Şubat 2022 - Salı 15:13
 
Niloya ve Arkadaşları Şanlıurfa’da
Ekranların sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, arkadaşları Mete ve Tospik’le Şanlıurfa’ya geliyor.
KÜLTÜR & SANAT Haberi
Niloya ve Arkadaşları Şanlıurfa’da

Ekranların sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, arkadaşları Mete ve Tospik’le Şanlıurfa’ya geliyor. Çizgi kahramanlar, dillerden düşmeyen şarkıları eşliğinde sahneye sundukları ‘Sürpriz Yumurta Müzikali’ kapsamında minik dostlarına eğlenceli bir o kadar da macera dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Çocuklara aileleriyle birlikte geçirebilecekleri keyifli zaman sunan müzikal, eğitici öğretici mesajları ile büyük beğeni topluyor.

  

YouTube’da 4 buçuk milyonu aşan abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle mutluluk dünyasının kapılarını açmaya devam ediyor. Eğitici öğretici içerikleri ile sadece çocukların değil ailelerin de tercihi olan Niloya ve arkadaşları, hafızalara kazınan şarkıları eşliğinde sahneledikleri ‘Sürpriz Yumurta Müzikali’ kapsamında bu hafta Şanlıurfa’ya konuk oluyor. 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan çizgi kahramanlar, sahne gösterileri, müzikleri ve macera dolu olay örgüsü ile izleyenleri keyif veren bir yolcuğa çıkaracak. Niloya ve arkadaşları 23 Şubat Çarşamba günü Şanlıurfa Viranşehir Kültür Merkezi’nde 11.00-13.00-16.00-19.00 saatlerinde sevenleri ile bir araya gelecek.

 

Maceralarını Sahneye Aktaracak

 

Nehir kenarında bir köyde yaşayan, doğayı, hayvanları çok seven, öğrendikçe mutlu olan Niloya, Viranşehir’deki minik dostlarına bambaşka bir deneyim yaşatacak. Niloya ile arkadaşı Mete tesadüfen buldukları ve yumurta olduğundan emin oldukları renkli bir sürprizle karşılaşırlar. Buldukları şeyin neyin yumurtası olduğunu bulmak için eğlenceli ve maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Günün sonunda ise beklemedikleri bir cevap ile karşılaşırlar. 

 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı Editör: Beyaz Haber Ajansı
Yorumlar
Pamukkale Turizm
Haber Yazılımı